Bauer Betony Bauer GSX Prodigy S20 YTH, bílá-černá, Dětská, 24+1″, L

Dětské betony Bauer GSX Prodigy YTH jsou bezpečnou a cenově dostupnou variantou pro nejmladší hokejové gólmany. Dětské betony Bauer GSX Prodigy... více informací »
Bauer Betony Bauer GSX Prodigy S20 YTH
Značka: Bauer
4 859 Kč
DO OBCHODU >
Dětské betony Bauer GSX Prodigy YTH jsou bezpečnou a cenově dostupnou variantou pro nejmladší hokejové gólmany. Dětské betony Bauer GSX Prodigy...

Dětské betony Bauer GSX Prodigy YTH jsou bezpečnou a cenově dostupnou variantou pro nejmladší hokejové gólmany.

Dětské betony Bauer GSX Prodigy YTH jsou bezpečnou a cenově dostupnou variantou pro nejmladší hokejové gólmany.

Betony z nové řady GSX v sobě skrývají skvělý Soft flex známý z betonů Vapor a tvarově se blíží betonům Supreme. Oproti předešlému modelu došlo k drobným vylepšením . Betony jsou vhodné nejen pro začínající brankáře, ale i pro ty, kteří už nějakou dobu chytají. Snadný systém upevňujících pásků . Betony díky jednoduchému, ale přesto účinnému uchycení drží na svém místě.

Často hledaný produkt je k dispozici ještě tady u nás zařazený v rubrice brankářské betony! Nyní můžete koupit ostatní produkty z této rubriky za rozumné peníze.

Velmi oblíbený kousek Bauer Betony Bauer GSX Prodigy S20 YTH, bílá-černá, Dětská, 24+1", L od výrobce s dlouholetou historií Bauer je k sehnání zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny již od 4 859 Kč.