Bauer Betony Bauer GSX S20 INT, bílá, Intermediate, 32+1″, L

Betony GSX je základním modelem značky Bauer. Betony Bauer GSX jsou základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o... více informací »
Bauer Betony Bauer GSX S20 INT
Značka: Bauer
12 419 Kč
DO OBCHODU >
Betony GSX je základním modelem značky Bauer. Betony Bauer GSX jsou základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o...

Betony GSX je základním modelem značky Bauer.

Betony Bauer GSX jsou základním modelem značky Bauer.

Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o betonech pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší betony na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první betony v INT velikosti.

Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme.  

Najdeme zde TUNE FIT jednoduchý systém zapínání a Butterfly Assist poltštář, který poskytuje extra oporu pro nohu při rozkleku. V neposlední řadě na betonech najdeme 115° spodní zlom, který umožnuje díky flexi větší rozsah pohybu.

Kvalitní a levný produkt je k získání bezprostředně tady na našich stránkách v populární kategorii brankářské betony. Nyní najdete nové kousky z této sekce za výborné peníze!

Tento kvalitní a levný výrobek Bauer Betony Bauer GSX S20 INT, bílá, Intermediate, 32+1", L od skvělé a známé značky Bauer jednoduše seženete nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní zakoupíte za 12 419 Kč.