Bauer Betony Bauer GSX S20 SR, bílá, Senior, 36+1″, XL

Betony GSX je základním modelem značky Bauer. Betony Bauer GSX  SR je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o... více informací »
Bauer Betony Bauer GSX S20 SR
Značka: Bauer
14 039 Kč
DO OBCHODU >
Betony GSX je základním modelem značky Bauer. Betony Bauer GSX  SR je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o...

Betony GSX je základním modelem značky Bauer.

Betony Bauer GSX  SR je základním modelem značky Bauer.

Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o betonech pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší betony na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první betony v seniorské velikosti.

Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme.  

Najdeme zde TUNE FIT jednoduchý systém zapínání a Butterfly Assist poltštář, který poskytuje extra oporu pro nohu při rozkleku. V neposlední řadě na betonech najdeme 115° spodní zlom, který umožnuje díky flexi větší rozsah pohybu.


Super produkt máte možnost nakoupit teď tu na stránkách v oblíbené sekci brankářské betony! Máme pro vás ještě ostatní produkty z této populární kategorie za výborné peníze!

Tento kvalitní kousek Bauer Betony Bauer GSX S20 SR, bílá, Senior, 36+1", XL od známé společnosti Bauer najdete u nás právě extra výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 14 039 Kč.