Bauer Betony Bauer Supreme 3S S20 INT, bílá, Intermediate, 32+1″, L

Betony Bauer Supreme 3S nabízejí technologie určené pro profesionály, ale přitom na cenové úrovni druhého modelu. Betony Bauer Supreme 3S nabízejí... více informací »
Bauer Betony Bauer Supreme 3S S20 INT
Značka: Bauer
21 599 Kč
DO OBCHODU >
Betony Bauer Supreme 3S nabízejí technologie určené pro profesionály, ale přitom na cenové úrovni druhého modelu. Betony Bauer Supreme 3S nabízejí...

Betony Bauer Supreme 3S nabízejí technologie určené pro profesionály, ale přitom na cenové úrovni druhého modelu.

Betony Bauer Supreme 3S nabízejí technologie určené pro profesionály, ale přitom na cenové úrovni druhého modelu.

Na těchto betonech najdeme speciální Butterfly Assist lýtkový polštář zajišťující komfort a podporu při slidování.

Tvar betonu určují dva zlomy a to spodní v oblasti brusle s úhlem 151° a  horní pod kolenem s úhlem 125°. Díky této kombinaci je beton 3S o něco pružnější než jsme bývali u modelů Supreme zvyklí.

Stále se však jedná o „deskový“ beton, ale díky přidané flexi se brankář lépe a snadněji pohybuje.

Letošní novinka Tune Fit Connect systém je kombinací velmi populárního zapínání z řady Vapor a speciálního podkolenního pásku, který drží koleno na místě během slidování a tím pomáhá brankáři udržet stabilitu během přesouvání se v brankovišti.

Odrazová deska betonu je vyztužena Curv® kompozitem, který velmi zvyšuje odolnost a zaručí že horní část betonu nevyměkne.

Kůže CoreTech ST na kolenních a lýtkových bočních chráničích zrychlí přesuny brankáře ze strany na stranu v rozkleku.

 


Tento levný produkt máte možnost pořídit aktuálně tady na stránkách ve známé rubrice brankářské betony. Připravili jsme zlevněné produkty z této známé rubriky za výhodné peníze.

Velmi prodávaný výrobek Bauer Betony Bauer Supreme 3S S20 INT, bílá, Intermediate, 32+1", L od spolehlivého výrobce Bauer dostanete u nás právě až neuvěřitelně levně! V akci za cenu 21 599 Kč.