Bauer Betony Bauer Vapor 2X S19 INT, bílá, Intermediate, 30+1″, S

Betony Bauer Vapor 2X S19 INT - kvalitní betony pro sezónu 2019/20, jsou dobrou volbou pro amatérské a poloprofesionální brankáře. Betony Bauer Vapor... více informací »
Bauer Betony Bauer Vapor 2X S19 INT
Značka: Bauer
20 254 Kč
DO OBCHODU >
Betony Bauer Vapor 2X S19 INT - kvalitní betony pro sezónu 2019/20, jsou dobrou volbou pro amatérské a poloprofesionální brankáře. Betony Bauer Vapor...

Betony Bauer Vapor 2X S19 INT – kvalitní betony pro sezónu 2019/20, jsou dobrou volbou pro amatérské a poloprofesionální brankáře.

Betony Bauer Vapor 2X S19 INT – kvalitní betony pro sezónu 2019/20, jsou dobrou volbou pro amatérské a poloprofesionální brankáře.

 

Popis:

  • Mají nové vnitřní jádro DYNAMIC FREE FLEX, které je velmi pevné a lehké.
  • Spodní úhel ohybu je 100°, brankář tak dostáhne většího rozsahu pohybu.
  • Stehenní část tvoří CURV COMPOSITE, takže je beton velmi pevný a odolný, vhodný pro hráče butterfly stylu.
  • Vnitřní postranní část je vybavena speciální technologií C.O.R.TECH, která zajistí nejrychlejší přesouvání od tyče k tyči.
  • V oblasti lýtek je  AEROLITE a zachován systém upínání TUNE FIT .
  • Nově na betonu najde systém uchycení MONSTER H.A.L., který brankáři umožňuje dostat nohy blíž k ledu s lepší flexibilitou.


Tento akční produkt najdete právě teď tady a teď na našem webu v populární kategorii brankářské betony. Nyní najdete unikátní zboží z této populární kategorie za nejlepší ceny!

Často hledaný produkt Bauer Betony Bauer Vapor 2X S19 INT, bílá, Intermediate, 30+1", S od společnosti s dlouholetou tradicí Bauer pořídíte právě teď v nabídce za výprodejovou cenu! Cena od 20 254 Kč.