Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 INT, modrá, Intermediate, 23″, P31, L

Brankářská hokejka Bauer GSX je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří hledají přechodovou hokejku mezi juniorskou a... více informací »
Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 INT
Značka: Bauer
3 059 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Bauer GSX je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří hledají přechodovou hokejku mezi juniorskou a...

Brankářská hokejka Bauer GSX je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří hledají přechodovou hokejku mezi juniorskou a seniorskou velikostí .

Brankářská hokejka Bauer GSX INT je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří hledají přechodovou hokejku mezi juniorskou a seniorskou velikostí .
Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu , které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci.Hokejka je velmi lehká a příjemná do ruky. Výrobce si dal záležet na tom, aby měla vzhled jako profi hůl Vapor a tvar jako má Bauer Supreme. Díky speciálnímu materiálu Aerolite je nyní pádlo skvěle vyvážené, odolnější a lehčí než kdy předtím.

 

 

 

Hokejka GSX kategorie Intermediate s čepelí na pravou stranu pro držení hokejky v levé ruce je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří hledají přechodovou hokejku mezi juniorskou a seniorskou velikostí.

Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci.

Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o profi vzhled Vaporek a tvar hokejek Supreme.


Levný produkt je k získání nyní tady na webu umístěný v sekci hokejky. Mrkněte na kvalitní výrobky z této populární rubriky za super ceny.

Nejprodávanější kousek Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 INT, modrá, Intermediate, 23", P31, L od dodavatele s dlouholetou historií Bauer je k dispozici tady teď právě za výborné peníze! Právě teď za cenu 3 059 Kč.