Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 JR, černá, Intermediate, 22″, P31, L

Brankářská hokejka GSX JR  od světové značky Bauer pro amatérské a hobby brankáře je jediným modelem v této velikostní kategorii. Brankářská... více informací »
Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 JR
Značka: Bauer
2 924 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka GSX JR  od světové značky Bauer pro amatérské a hobby brankáře je jediným modelem v této velikostní kategorii. Brankářská...

Brankářská hokejka GSX JR  od světové značky Bauer pro amatérské a hobby brankáře je jediným modelem v této velikostní kategorii.

Brankářská hokejka GSX JR  od světové značky Bauer pro amatérské a hobby brankáře je jediným modelem v této velikostní kategorii.

Brankářská hokejka Bauer GSX je velmi lehká a příjemná do ruky, má ergonomicky tvarované pádlo se sklolaminátu, které je obaleno v karbonu  i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Výrobce si dal záležet na tom, aby měla vzhled jako profi hůl Vapor a tvar jako má Bauer Supreme.Díky speciálnímu materiálu Aerolite je nyní pádlo skvěle vyvážené, odolnější a lehčí než kdy předtím.


Diskontní produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 JR, černá, Intermediate, 22″, P31, L lze získat právě teď tady a teď na našem webu zařazený v kategorii hokejky. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu.

Vynikající produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 JR, černá, Intermediate, 22", P31, L od skvělé a známé značky Bauer snadno najdete právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze! Za bezkonkureční cenu 2 924 Kč.