Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR, černá, Senior, 25″, P31, R

Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer,díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu pro hobby a... více informací »
Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR
Značka: Bauer
3 176 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer,díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu pro hobby a...

Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer,díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu pro hobby a amatérské  brankáře, kteří poptávají první hokejku v seniorské velikosti.

Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer.

Díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu pro hobby a amatérské  brankáře, kteří poptávají první hokejku v seniorské velikosti. Brankářská hokejka Bauer GSX je velmi lehká a příjemná do ruky. Výrobce si dal záležet na tom, aby měla vzhled jako profi hůl Vapor a tvar jako má Bauer Supreme. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Díky speciálnímu materiálu Aerolite je nyní pádlo skvěle vyvážené, odolnější a lehčí než kdy předtím.


Tento akční a ve slevě kus Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR, černá, Senior, 25″, P31, R máte možnost nakoupit bezstarostně tady na našem webu v sekci hokejky! Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží z této známé rubriky v akci!

Levný výrobek Bauer Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR, černá, Senior, 25", P31, R od kvalitní společnosti Bauer jednoduše pořídíte aktuálně na našich stránkách za nejnižší cenu. Nabídky od 3 176 Kč.