Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 INT, Intermediate, 24″, P31, L

Designový produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 INT, Intermediate, 24", lze zakoupit rovnou tu na stránkách v oblíbené rubrice... více informací »
Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 INT
Značka: Bauer
4 499 Kč
DO OBCHODU >
Designový produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 INT, Intermediate, 24", lze zakoupit rovnou tu na stránkách v oblíbené rubrice...

Designový produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 INT, Intermediate, 24″, lze zakoupit rovnou tu na stránkách v oblíbené rubrice hokejky! Připravili jsme ještě další kusy ze zmíněné rubriky v akci! Brankářská hokejka  3S Pro INT pro náročné brankáře a vhodná jako přechodová hokejka mezi juniorskou a seniorskou kategorií hokejek.

Brankářská hokejka  3S Pro INT pro náročné brankáře a vhodná jako přechodová hokejka mezi juniorskou a seniorskou kategorií brankářských hokejek.

Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S PRO nahrazuje starší model 2S. Čepel hokejky je vyrobena z kompozitu metodou Advanced Carbon Layering, což je nejlepší technologické provedení pro tento model. Díky tomu je hokejka lehká, odolná a má skvělé vyvážení. V oblasti čepele je větší zesílení materiálu, karbonové vrstvení zajišťuje maximální trvanlivost a zároveň snižuje hmotnost, má zaoblené hrany.

 

Tento kvalitní kousek Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 INT, Intermediate, 24", P31, L od výrobce se skvělou pověstí Bauer je k sehnání u nás právě za super cenu. Aktuálně stojí u nás 4 499 Kč.