Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 SR, Senior, 26″, P31, R

Hodně žádaný produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 SR, Senior, 26", P31, R dostanete právě teď tady na stránkách umístěný v... více informací »
Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 SR
Značka: Bauer
5 039 Kč
DO OBCHODU >
Hodně žádaný produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 SR, Senior, 26", P31, R dostanete právě teď tady na stránkách umístěný v...

Hodně žádaný produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 SR, Senior, 26″, P31, R dostanete právě teď tady na stránkách umístěný v kategorii hokejky. Nyní koupíte parádní kousky z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu! Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro je určena  pro náročné brankáře určitých kategorií.

 

Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro je určena  pro náročné brankáře určitých kategorií. Nabízí brankáři výkonnost a vlastnosti daných modelů.

Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S PRO nahrazuje starší model 2S. Nyní je hokejka mnohem tužší a to především v oblasti čepele. Karbonové vrstvení zajišťuje maximální trvanlivost a zároveň snižuje hmotnost. Čepel je vyrobena z kompozitu metodou Advanced Carbon Layering, což je nejlepší technologické provedení daných modelů. Hokejka je extrémně lehká a díky zaobleným hranám příjemná do ruky.

Super produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme 3S Pro S20 SR, Senior, 26", P31, R od přední společnosti Bauer seženete ještě dnes za výprodejovou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 5 039 Kč.