Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, 25″, P31, R

Tento designový kousek Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, 25", P31, R jde získat bez problémů na našem webu ve známé... více informací »
Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR
Značka: Bauer
5 849 Kč
DO OBCHODU >
Tento designový kousek Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, 25", P31, R jde získat bez problémů na našem webu ve známé...

Tento designový kousek Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, 25″, P31, R jde získat bez problémů na našem webu ve známé kategorii hokejky! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní kousky z této kategorie za výhodnou cenu.
 Brankařská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic  je nejvyšší model řady Supreme pro sezonu 2020/21. Elitní hokejka pro elitní brankáře!

 Brankařská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic  je nejvyšší model řady Supreme pro sezonu 2020/21.

Brankáři nejvyšších hokejových soutěží sází právě na na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky 2S Pro. Hokejka je vyrobena s důrazem na trvanlivost a lehkost. Výrobci se také  zaměřili na zvýšení odolnosti hokejky. Díky technologii Advanced Carbon Layering  a  karbonu TeXtreme v oblasti čepele a příložníku je nyní hůl extrémně odolná. Unikátní metoda výroby, která snižuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost hokejky. Shaft je vyrobený z  3K karbonu je toto vylepšení mělo pozitivní vliv na váhu a odolnost shaftu. Na samotném pádle najdeme na zadní straně prodloužený Ergo Spine , díky tomu se opět o něco více zvýšila odolnost . Hokejka je rovněž skvěle vyvážená. Elitní hokejka pro elitní brankáře!

Unikátní produkt Bauer Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, 25", P31, R od oblíbené značky Bauer pohodlně pořídíte zrovna dnes za zcela nejnižší cenu! Nyní za 5 849 Kč.