Bauer Brankářská hokejka Bauer Vapor X2.9 S19 INT, bílá-černá, Intermediate, 24″, L, P31

Unikátní kousek Bauer Brankářská hokejka Bauer Vapor X2.9 S19 INT, bílá-černá, Intermediate, 24", L, P31 je k sehnání také na našich stránkách... více informací »
Bauer Brankářská hokejka Bauer Vapor X2.9 S19 INT
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU >
Unikátní kousek Bauer Brankářská hokejka Bauer Vapor X2.9 S19 INT, bílá-černá, Intermediate, 24", L, P31 je k sehnání také na našich stránkách...

Unikátní kousek Bauer Brankářská hokejka Bauer Vapor X2.9 S19 INT, bílá-černá, Intermediate, 24″, L, P31 je k sehnání také na našich stránkách ve známé sekci hokejky! Nyní získáte nové produkty ze zmíněné kategorie za super cenu!
Brankářská hokejka Bauer X2.9 INT je model hokejové hole pro náročné amatéry a poloprofesionální gólmany.

Brankářská hokejka Bauer X2.9 INT je model hokejové hole pro náročné amatéry a poloprofesionální gólmany.

Hokejky pro  brankáře se pyšní svou lehkostí a dokonalým vyvážením. Hokejka je vyztužena karbonem. To přináší nízkou váhu, vysokou odolnost a skvělou ovladatelnost .

Čepel je vyrobena s technologií Aero Foam 1 přináší skvělý balanc a stabilitu při zachování nízké hmotnosti.

Unikátní vlákno INNEGRA ™ tkané uhlíkem kombinuje maximální trvanlivost s  pěnovým jádrem.

Velmi lehká hokejka pro náročné amatéry a poloprofesionální brankáře. Nová čepel AIR CHANNEL a technologie INNEGRA zajišťují tu nejnižší váhu, dostatečnou tuhost a cit v holi. Hokejka tak dostatečně tlumí vibrace. Díky upraveným hranám je pak velmi pohodlná do ruky.

Kvalitní a levný kousek Bauer Brankářská hokejka Bauer Vapor X2.9 S19 INT, bílá-černá, Intermediate, 24", L, P31 od skvělé značky Bauer jednoduše můžete pořídit u nás právě za příznivou cenu. Akční ceny od 2 399 Kč.