Bauer Brankářská vesta Bauer Elite INT, Intermediate, L

Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni. Brankářská... více informací »
Bauer Brankářská vesta Bauer Elite INT
Značka: Bauer
9 719 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni. Brankářská...

Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni.

Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni.

Brankářská vesta Bauer Elite INT  spojuje to nejlepší a to konkrétně pružnost/pohyblivost  a pokrytí/“mohutný vzhled“. Vesta je skvělou volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří chtějí kvalitní vestu, která je ochrání před štiplavými střelami a nebude jim bránit v pohybu. Na vestě najdeme prémiové ochranné pěny, dvě místa, kde lze připojit vestu ke kalhotám a především možnosti nastavení si velikosti vesty podle potřeb brankáře a to na takové úrovni, které se vesty konkurence z cenově stejné hladiny ani nepřibližují. Vodoodpudivá prodyšná výstelka ThermoMax  poskytne brankáři skvělý komfort během zápolení na ledě.


Kvalitní a velmi žádaný produkt Bauer Brankářská vesta Bauer Elite INT, Intermediate, L jde sehnat již dnes tady na stránkách v sekci brankářské vesty! Nyní pořídíte nové produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze!

Oblíbený a akční výrobek Bauer Brankářská vesta Bauer Elite INT, Intermediate, L od top značky Bauer lze získat aktuálně za výhodné peníze. Akční ceny od 9 719 Kč.