Bauer Brankářská vesta Bauer Elite SR, Senior, XL

Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni. Brankářská... více informací »
Bauer Brankářská vesta Bauer Elite SR
Značka: Bauer
10 196 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni. Brankářská...

Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni.

Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni. 

Díky tomu brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem značky Bauer, která spojuje to nejlepší z obou rodin Supreme a Vapor. A to konkrétně pružnost/pohyblivost vest Vapor a pokrytí/“mohutný vzhled“ vest Supreme. Vesta je skvělou volbou pro výkonnostní brankáře, kteří chtějí kvalitní vestu, která je ochrání před štiplavými střelami a nebude jim bránit v pohybu. Na vestě najdeme prémiové ochranné pěny, dvě místa, kde lze připojit vestu ke kalhotám a především možnosti nastavení si velikosti vesty podle potřeb brankáře a to na takové úrovni, které se vesty konkurence z cenově stejné hladiny ani nepřibližují. Vodoodpudivá prodyšná výstelka ThermoMax  poskytne brankáři skvělý komfort během zápolení na ledě.

Akční a ve slevě kousek Bauer Brankářská vesta Bauer Elite SR, Senior, XL od dodavatele s dobrým jménem Bauer máte možnost nakoupit momentálně za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny již od 10 196 Kč.