Bauer Brankářská vesta Bauer GSX JR, Junior, L-XL

Brankářská vesta Bauer GSX JR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační brankáře.... více informací »
Bauer Brankářská vesta Bauer GSX JR
Značka: Bauer
6 209 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská vesta Bauer GSX JR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační brankáře....

Brankářská vesta Bauer GSX JR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační brankáře.

Brankářská vesta Bauer GSX JR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační brankáře.

Brankářská vesta Bauer GSX nabízí špičkový poměr kvality a komfortu, skvěle padnoucí vesta s propracovanou ochrannou ve všech důležitých partií a širokou možností individuálního přizpůsobení. Rozměrné ramenní chrániče  s hybridním tvarem pro maximální volnost pohybu a zároveň špičkovou ochranu. Vesta má zesílenou ochranu hrudní kosti „plovoucím chráničem“, novou konstrukci ochrany paží Dynamic 3 Flex, která umožňuje brankáři vlastní, individuální nastavení a zajišťuje maximální ochranu a pohyblivost. Výborná ochrana páteře  s popruhem pro připevnění k brankářským kalhotám. Chránič břicha je vícevrstvý. Vesta disponuje komfortní rychleschnoucí podšívkou THERMOMAX a rychlý a bezpečný systém zapínání.

Hodně oblíbený produkt Bauer Brankářská vesta Bauer GSX JR, Junior, L-XL máte možnost sehnat již dnes tu na stránkách ve známé kategorii brankářské vesty. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online.

Tento výjimečný výrobek Bauer Brankářská vesta Bauer GSX JR, Junior, L-XL od výrobce s mnohaletou tradicí Bauer lze nakoupit zde teď za outletovou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 209 Kč.