Bauer Brankářská vesta Bauer GSX Prodigy S20 YTH, Dětská, L-XL

Brankářská vesta Bauer GSX Prodigy S20 YTH pro nejmenší, z nejnovější řady Bauer Prodigy.  Brankářská vesta Bauer GSX Prodigy S20 YTH pro... více informací »
Bauer Brankářská vesta Bauer GSX Prodigy S20 YTH
Značka: Bauer
2 789 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská vesta Bauer GSX Prodigy S20 YTH pro nejmenší, z nejnovější řady Bauer Prodigy.  Brankářská vesta Bauer GSX Prodigy S20 YTH pro...

Brankářská vesta Bauer GSX Prodigy S20 YTH pro nejmenší, z nejnovější řady Bauer Prodigy.

 Brankářská vesta Bauer GSX Prodigy S20 YTH pro nejmenší, z nejnovější řady Bauer Prodigy.

 Brankářská vesta je komfortní, extrémě lehká vhodná pro nejmenší začínající gólmany. Má perfektní úroveń ochrany a velmi jednoduchý a rychlý systém zapínání. Vesta má skvělý střih, takže malým gólmánkům nepřekáží a umožňuje jim potřebnou pohyblivost. Nastavitelná konstrukce chráničů paží, které lze individuálně přizpůsobit potřebám malého brankáře, bezpečné chránění zad a páteře. Široké pásky  se suchým zipem pro bezpečné  a jisté uchycení.


Hodně žádaný výrobek lze pořídit aktuálně tu umístěný v rubrice brankářské vesty. Připravili jsme další kusy ze zmíněné sekce z pohodlí domova.

Velmi žádaný výrobek Bauer Brankářská vesta Bauer GSX Prodigy S20 YTH, Dětská, L-XL od značky se skvělou pověstí Bauer snadno můžete najít na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu! Nabídka již od 2 789 Kč.