Bauer Brankářská vesta Bauer GSX SR, Senior, XL

Brankářská vesta Bauer GSX SR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační brankáře.... více informací »
Bauer Brankářská vesta Bauer GSX SR
Značka: Bauer
6 839 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská vesta Bauer GSX SR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační brankáře....

Brankářská vesta Bauer GSX SR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační brankáře.

Brankářská vesta Bauer GSX SR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační brankáře.

Brankářská vesta Bauer GSX nabízí špičkový poměr kvality a komfortu, skvěle padnoucí vesta s propracovanou ochrannou ve všech důležitých partií a širokou možností individuálního přizpůsobení. Rozměrné ramenní chrániče  s hybridním tvarem pro maximální volnost pohybu a zároveň špičkovou ochranu. Vesta má zesílenou ochranu hrudní kosti „plovoucím chráničem“, novou konstrukci ochrany paží Dynamic 3 Flex, která umožňuje brankáři vlastní, individuální nastavení a zajišťuje maximální ochranu a pohyblivost. Výborná ochrana páteře  s popruhem pro připevnění k brankářským kalhotám. Chránič břicha je vícevrstvý. Vesta disponuje komfortní rychleschnoucí podšívkou THERMOMAX a rychlý a bezpečný systém zapínání.


Tento designový produkt máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách v oblíbené rubrice brankářské vesty! Máme pro vás vyjímečné zboží ve zmiňované kategorii za super cenu.

Často hledaný výrobek Bauer Brankářská vesta Bauer GSX SR, Senior, XL od výrobce s dobrým jménem Bauer jednoduše pořídíte právě nyní za parádní cenu. Nyní lze objednat jen za 6 839 Kč.