Bauer Brankářská vesta Bauer Supreme S29 S18 INT, Intermediate, S

Kvalitní, lehká brankářska vesta řady Supreme pro sezónu 2018/19 pro poloprofesionální a amatérské brankáře. Tato brankářská vesta je velmi... více informací »
Bauer Brankářská vesta Bauer Supreme S29 S18 INT
Značka: Bauer
4 299 Kč
DO OBCHODU >
Kvalitní, lehká brankářska vesta řady Supreme pro sezónu 2018/19 pro poloprofesionální a amatérské brankáře. Tato brankářská vesta je velmi...

Kvalitní, lehká brankářska vesta řady Supreme pro sezónu 2018/19 pro poloprofesionální a amatérské brankáře.

Tato brankářská vesta je velmi lehká a pohodlná. Neomezuje v pohybu, takže dosáhnete i na zdánlivě ztracené puky mířící do vaší branky. Jedinečná ochrana v oblasti ramen, hrudníku a paží zajistí, že i ty nejprudší střely pukem budou pouhým pohlazením. Samozřejmostí je i TECHNOLOGIE SANITIZED, která se díky materiálu 37.5 stará o odvod vlhkosti. Kvalitní, lehká vestra pro poloprofesionální a amatérské brankáře.

Exkluzivní výrobek Bauer Brankářská vesta Bauer Supreme S29 S18 INT, Intermediate, S pořídíte snadno tady na stránkách ve známé sekci brankářské vesty. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této známé kategorie za báječnou cenu!

Exkluzivní výrobek Bauer Brankářská vesta Bauer Supreme S29 S18 INT, Intermediate, S od top značky Bauer snadno pořídíte momentálně na webu v akci! Nabídky od 4 299 Kč.