Bauer Brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, XL

Brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR je profeionální top model z nové řady Bauer Supreme. Brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20... více informací »
Bauer Brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR
Značka: Bauer
13 949 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR je profeionální top model z nové řady Bauer Supreme. Brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20...

Brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR je profeionální top model z nové řady Bauer Supreme.

Brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR je profeionální top model z nové řady Bauer Supreme.

Špičková seniorská  brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR s propracovanou ochranou ve všech důležitých partií a širokou možností individuálního přizpůsobení. Vesta má rozměrné ramenní chrániče  s kompozitovými díly CURV-SHOCK-LITE a novou konstrukcí AMP pro maximální volnost pohybu a zároveň špičkovou ochranu. Vesta disponuje extrémně vysokou úrovní ochrany hrudníku  díky použití „plovoucího “ chrániče  SHOCK-LITE a speciální ochranné pěny POPRON. Ochrana páteře THERMO CORE s vylepšenou stabilizací, chránič je tak vždy na správném místě, popruh k připevnění k brankářským kalhotám. Chránič břicha SHOCK-LITE. Vesta má špičkovou podšívku. Široké pásky se suchým zipe pro bezpečné a jisté uchycení.


Oblíbený a kvalitní produkt Bauer Brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, můžete dostat již dnes tady u nás umístěný v sekci brankářské vesty! Máme pro vás ještě podobné produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu!

Kvalitní a velmi žádaný kus Bauer Brankářská vesta Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, XL od kvalitní značky Bauer lze nakoupit zde teď právě za outletovou cenu! Nabídky již od 13 949 Kč.