Bauer Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 S19 INT, Intermediate, XL

Výborná vesta pro náročné brankáře vyšší střední třídy pro sezónu 2019/20. Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 nahrazuje starší X900 a oproti... více informací »
Bauer Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 S19 INT
Značka: Bauer
5 299 Kč
DO OBCHODU >
Výborná vesta pro náročné brankáře vyšší střední třídy pro sezónu 2019/20. Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 nahrazuje starší X900 a oproti...

Výborná vesta pro náročné brankáře vyšší střední třídy pro sezónu 2019/20.

Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 nahrazuje starší X900 a oproti ní doznala několika úprav. ARC ADJUST SYSTEM, který je použitý i u nejvyššího modelu, zajistí dokonalé přizpůsobení vesty v přední i zadní části. Další výraznou změnou je oblast břicha, která je nyní složena z malých dílků pro lepší pohyblivost a ohebnost. Na této vestě jsou i další prvky, které využívá nejvyšší model 2X Pro. Jedná se o systém EXTENSION FIT, díky kterému je možné nastavit délku rukávu, což jednak zajistí dokonalou ochranu zápěstí, ale také maximální přizpůsobení pro to nejlepší pohodlí. Dalším systémem je CORE EXTENSION, což je možnost odepnout spodní část v oblasti břicha podle potřeb. Ocení to zejména brankáři, kteří si vestu strkají do kalhot. Kvalitní, lehká vestra pro poloprofesionální a amatérské brankáře.

Ve slevě tento produkt Bauer Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 naleznete taky tady na našem webu v oblíbené kategorii brankářské vesty! Najděte si oblíbené produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny!

Tento akční kousek Bauer Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 S19 INT, Intermediate, XL od výrobce se skvělou pověstí Bauer získáte aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu! Aktuálně stojí u nás 5 299 Kč.