Bauer Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 S19 SR, Senior, S

Ve slevě tento výrobek Bauer Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 S19 SR, máte možnost získat právě tady a teď na našich stránkách v kategorii... více informací »
Bauer Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 S19 SR
Značka: Bauer
5 899 Kč
DO OBCHODU >
Ve slevě tento výrobek Bauer Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 S19 SR, máte možnost získat právě tady a teď na našich stránkách v kategorii...

Ve slevě tento výrobek Bauer Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 S19 SR, máte možnost získat právě tady a teď na našich stránkách v kategorii brankářské vesty! Nyní pořídíte zlevněné zboží z této známé rubriky ve výprodejové akci.
Výborná vesta pro náročné brankáře vyšší střední třídy pro sezónu 2019/20.

Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 nahrazuje starší X900 a oproti ní doznala několika úprav. ARC ADJUST SYSTEM, který je použitý i u nejvyššího modelu, zajistí dokonalé přizpůsobení vesty v přední i zadní části. Další výraznou změnou je oblast břicha, která je nyní složena z malých dílků pro lepší pohyblivost a ohebnost. Na této vestě jsou i další prvky, které využívá nejvyšší model 2X Pro. Jedná se o systém EXTENSION FIT, díky kterému je možné nastavit délku rukávu, což jednak zajistí dokonalou ochranu zápěstí, ale také maximální přizpůsobení pro to nejlepší pohodlí. Dalším systémem je CORE EXTENSION, což je možnost odepnout spodní část v oblasti břicha podle potřeb. Ocení to zejména brankáři, kteří si vestu strkají do kalhot. Kvalitní, lehká vestra pro poloprofesionální a amatérské brankáře.

Tento kvalitní výrobek Bauer Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 S19 SR, Senior, S od top značky Bauer máte možnost získat momentálně na našich stránkách za super peníze. Produkt koupíte teď u nás za 5 899 Kč.