Bauer Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 SR, černá, Senior, M

Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 SR zajistí výbornou ochranu a pohodlí poloprofesionálním gólmanům, kteří potřebují vysoký stupeň ochrany.... více informací »
Bauer Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 SR
Značka: Bauer
6 479 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 SR zajistí výbornou ochranu a pohodlí poloprofesionálním gólmanům, kteří potřebují vysoký stupeň ochrany....

Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 SR zajistí výbornou ochranu a pohodlí poloprofesionálním gólmanům, kteří potřebují vysoký stupeň ochrany.

Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 SR zajistí výbornou ochranu a pohodlí poloprofesionálním gólmanům, kteří potřebují vysoký stupeň ochrany. Kalhoty nabízí to nejlepší z  řad Supreme a Vapor. Kalhoty se utahují dvojitě a to pomocí vnitřního pásku a z vnější strany klasickými hokejovými tkaničkami. Díky speciálnímu zipu jdou kalhoty prodloužit  a šířka stehen je maximalní možná povolená. Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max+, je lehoučká a příjemná na dotek. Svým složením lépe odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu.Navíc má antibakteriální úpravu a také redukuje tvorbu zápachu.

Diskontní produkt lze získat jednoduše tady u nás ve známé rubrice hokejové kalhoty! Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu.

Tento kvalitní produkt Bauer Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 SR, černá, Senior, M od společnosti s úžasnou pověstí Bauer pořídíte ještě dnes za super cenu! Výhodně za skvělou cenu 6 479 Kč.