Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 JR, černá, Junior, L-XL

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a dobrou ochranu Brankářské kalhoty... více informací »
Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 JR
Značka: Bauer
3 554 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a dobrou ochranu Brankářské kalhoty...

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a dobrou ochranu

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání. V klíčových místech jsou vyztuženy ochrannou pěnou . Kyčelní panely tlumí tvrdé střely i případné kolize s protihráči, velmi dobře kalhoty ochrání před zraněním v oblasti stehen, zad a ledvin. Mají jednoduché nastavení velikosti díky šněrování a pásku. Kalhoty tak skvěle drží a nepovolují se. Díky speciálním zipům jdou kalhoty prodloužit a šířka stehen je maximální možná povolená. Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max+, je lehoučká a příjemná,svým složením ještě lépe odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu, navíc má antibakteriální úpravu a redukuje tvorbu zápachu.


Unikátní a žádaný produkt Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 JR, černá, Junior, L-XL jde koupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice hokejové kalhoty. Nyní si můžete vybrat ještě podobné výrobky ve zmíněné rubrice za akční cenu.

Levný výrobek Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 JR, černá, Junior, L-XL od značky se zárukou kvality Bauer můžete pořídit na našich stránkách nyní v bezva akci! Levně za cenu 3 554 Kč.