Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR, černá, Senior, L

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání. Brankářské... více informací »
Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR
Značka: Bauer
4 634 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání. Brankářské...

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání.

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání. V klíčových místech jsou vyztuženy ochrannou pěnou . Kyčelní panely tlumí tvrdé střely i případné kolize s protihráči, velmi dobře kalhoty ochrání před zraněním v oblasti stehen, zad a ledvin. Mají jednoduché nastavení velikosti díky šněrování a pásku. Kalhoty tak skvěle drží a nepovolují se. Díky speciálním zipům jdou kalhoty prodloužit a šířka stehen je maximální možná povolená. Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max+, je lehoučká a příjemná,svým složením ještě lépe odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu, navíc má antibakteriální úpravu a redukuje tvorbu zápachu.


Neodolatelný kousek Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR, černá, Senior, L je k dispozici právě nyní tady na webu v oblíbené rubrice hokejové kalhoty! Nyní získáte podobné zboží z této známé rubriky ve výhodné akci!

Zlevněný produkt Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR, černá, Senior, L od výrobce s mnohaletou tradicí Bauer naleznete tady teď právě za parádní cenu. Levně za 4 634 Kč.