Bauer Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR, černá, Senior, L

Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí... více informací »
Bauer Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR
Značka: Bauer
9 719 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí...

Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase.

Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Jsou určeny pro gólmany, kteří potřebují ten nejvyšší stupeň ochrany. Kalhoty jsou profi modelem značky Bauer v této kategorii a byly navrženy na základě zpětné vazby od profesionálních brankařů. Mají snadné a pevné zapínání, utahují se dvojitě  a to pmocí vnitřního pásku a z vnější strany najdeme klasické hokehové tkaničky. Díky speciálním zipům lze kalhoty prodloužit a šířka je maximální možná povolená. Zvýšenou ochranu  před tvrdými střelami, nárazy a případným seknutím od hokejky po celé ploše zajistí materiál Curv composite.Technologie ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Je použit materiál Bauer PORON® XRD™, který dokáže pohltit energii nárazu.Lehký a odolný materiál, který je vložen na nejvíce exponovaných místech dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologiíposkytují vynikající absorpci nárazu.

Ve slevě tento kus Bauer Brankářské kalhoty Bauer máte možnost dostat bezstarostně tu v populární kategorii hokejové kalhoty! Nyní můžete získat podobné zboží z této oblíbené sekce za nejlepší ceny!

Ve slevě kus Bauer Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR, černá, Senior, L od společnosti s dlouholetou tradicí Bauer je k dostání momentálně na webu opravdu výhodně. Nyní nakoupíte za 9 719 Kč.