Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2XPro S19 SR, černá, Senior, L

Top model řady Vapor pro sezónu 2019/20. Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2X Pro jsou určeny pro ty nejnáročnější brankáře na nejvyšší úrovni.... více informací »
Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2XPro S19 SR
Značka: Bauer
10 599 Kč
DO OBCHODU >
Top model řady Vapor pro sezónu 2019/20. Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2X Pro jsou určeny pro ty nejnáročnější brankáře na nejvyšší úrovni....

Top model řady Vapor pro sezónu 2019/20.

Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2X Pro jsou určeny pro ty nejnáročnější brankáře na nejvyšší úrovni. Tomu odpovídá jejich hmotnost, úroveň ochrany a hlavně pohodlí. Kalhoty jsou nastavitelné díky novému pásku v oblasti boků, díky kterému si je stáhnete dle vlastních potřeb. Díky systému EXTENSION FLEX je pak možné přizpůsobit jejich délku v rozmezí 2,5cm. Dvoubodový rozsah pohybu zajistí dokonalý rozsah pohybu, což je nezbytné prakticky při každém zákroku na ledě. O ochranu se stará lehký a spolehlivý materiál CURV COMPOSITE. Skvělé kalhoty pro ty nejnáročnější brankáře.

Tento designový produkt Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2XPro S19 SR, černá, Senior, L od dodavatele zboží Bauer máte možnost najít momentálně opravdu levně! Akční ceny již od 10 599 Kč.