Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 S19 INT, černá, Intermediate, M

Seniorské brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 mají tradiční střih Vapor, který je spíše soudkovitý, a tudíž širší v oblasti boků. Seniorské... více informací »
Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 S19 INT
Značka: Bauer
3 299 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 mají tradiční střih Vapor, který je spíše soudkovitý, a tudíž širší v oblasti boků. Seniorské...

Seniorské brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 mají tradiční střih Vapor, který je spíše soudkovitý, a tudíž širší v oblasti boků.

Seniorské brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 mají tradiční střih Vapor, který je spíše soudkovitý, a tudíž širší v oblasti boků.

Ale u 2.9 jsme přidali úplně nový vnitřní pás, který se může nosit na vnitřní nebo vnější straně kalhot.

Kalhoty mají také dynamický dvoubodový systém FLEXDíky němuž boky a stehna lépe kooperují a zajišťují větší rozsah pohybu.

Máme také systém nastavení FAST STRAP, který umožňuje snazší a rychlejší nastavení v oblasti boků.

Kalhoty Bauer Vapor X2.9 jsou určeny pro výkonnostní brankáře, kteří jsou na ledě čtyři až pět hodin týdně.


Super produkt Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 máte možnost sehnat přímo na našem webu umístěný v sekci hokejové kalhoty! Najděte si ještě jiné produkty z této známé sekce za rozumné peníze.

Tento kvalitní a žádaný produkt Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 S19 INT, černá, Intermediate, M od top výrobce Bauer pohodlně dostanete aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Ve skvělé akci za 3 299 Kč.