Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 S19 JR, černá, Junior, S

Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 JR zajistí vysokou ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 JR zajistí... více informací »
Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 S19 JR
Značka: Bauer
5 199 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 JR zajistí vysokou ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 JR zajistí...

Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 JR zajistí vysokou ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase.

Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 JR zajistí vysokou ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Kalhoty ocení poloprofesionální gólmani i nároční hobby hráči, kteří vyžadují vysoký stupeň ochrany. Kalhoty mají zkosený střih, což znamená, že jsou užšší v pase  a směrem dolů se rozšiřují. Širší střih u kolen poskytuje větší rozsah pohybu a těsnější pas udrží kalhoty na místě bez nutnosti používat šle. Kalhoty se utahují pouze pomocí jednoho hlavního pásu Hybris Adjustable Belt, který je udrží na svém místě a zároveň gólmana nikde neškrtí. Bederní páteř je chráněna  pomocí nízkoprofilového chrániče, který tlumí nárazy. Dvouvrstvé chrániče boků a kyčlí Dynamic 2 Flex Hip System chrání tuto zranitelnou oblast. V klíčové části třísel a stehen je materiál, který ochrání před tvrdými střelami a případnému osekávání. Na spodní strně kalhot jsou očka pro uchycení kolenních chráničů. Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Thermo Max, je velmi měkká a příjemná, odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu a redukuje tvorbu zápachu. 

 

Kvalitní a velmi žádaný produkt je k dostání bezprostředně tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice hokejové kalhoty. Nyní koupíte kvalitní kousky z naší rubriky ve slevě!

Vynikající produkt Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 S19 JR, černá, Junior, S od populárního výrobce Bauer můžete koupit tady nyní za super cenu! Výhodně za cenu 5 199 Kč.