Bauer Brankářský nákrčník Bauer Supreme S18, Junior

Superlehký nákrčník pro sezónu 2018/19. Brankářský chránič krku Bauer Supreme je ve střední části vytvrzen speciální výztuží pro ochranu... více informací »
Bauer Brankářský nákrčník Bauer Supreme S18
Značka: Bauer
1 214 Kč
DO OBCHODU >
Superlehký nákrčník pro sezónu 2018/19. Brankářský chránič krku Bauer Supreme je ve střední části vytvrzen speciální výztuží pro ochranu...

Superlehký nákrčník pro sezónu 2018/19.

Brankářský chránič krku Bauer Supreme je ve střední části vytvrzen speciální výztuží pro ochranu hrudní kosti. Zapínání nákrčníku je nastavitelné pomocí suchého zipu. Nový model přichází s vylepšením v podobě výstelky Comfort Edge, která nedráždí pokožku krku a zajišťuje tak maximální pohodlí.

Obvod krku: 26-31cm

Technologie FleXorb pohltí více než 90% energie při nárazu a použitý materiál je velmi pohodlný. Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu.

Na vnitřní vložku byl použit materiál s technologii Bauer Sanitized brání množení bakterií.

Tento vynikající produkt Bauer Brankářský nákrčník Bauer Supreme máte možnost nakoupit rovnou tady u nás zařazený v kategorii hokejové doplňky. Vyhledejte si kvalitní výrobky z této oblíbené kategorie za extra cenu.

Tento nejprodávanější produkt Bauer Brankářský nákrčník Bauer Supreme S18, Junior od značky s tradicí a dobrou pověstí Bauer máte možnost najít ještě dnes trvale výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 1 214 Kč.