Bauer Brankářský suspenzor Bauer Supreme S18, Senior

Tento kvalitní a žádaný produkt Bauer Brankářský suspenzor Bauer Supreme S18, Senior je k sehnání v pohodě tady u nás ve známé kategorii hokejové... více informací »
Bauer Brankářský suspenzor Bauer Supreme S18
Značka: Bauer
1 501 Kč
DO OBCHODU >
Tento kvalitní a žádaný produkt Bauer Brankářský suspenzor Bauer Supreme S18, Senior je k sehnání v pohodě tady u nás ve známé kategorii hokejové...

Tento kvalitní a žádaný produkt Bauer Brankářský suspenzor Bauer Supreme S18, Senior je k sehnání v pohodě tady u nás ve známé kategorii hokejové doplňky! Nyní můžete koupit akční produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! Brankářský suspenzor Bauer Supreme poskytuje hokejovému brankáři perfektní ochranu a umožňuje mu bezproblémový pohyb. 

Brankářský suspenzor Bauer Supreme poskytuje hokejovému brankáři perfektní ochranu a umožňuje mu bezproblémový pohyb. 

Brankářský suspenzor Bauer Supreme  je speciálně anatomicky tvarovaný  a má  pružný nastavovací pásek. Suspenzor je velmi pohodlný. Zpracování při Technologii FleXorb. Výstelka Comfort Edge, která zabraňuje podráždění kůže a tím i zaručuje maximální pohodlí a je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu.Vnitřní vložka s technologii Bauer Sanitized  brání množení bakterií.

Určeno pro obvod pasu 81 – 97 cm.

Vysoce kvalitní produkt Bauer Brankářský suspenzor Bauer Supreme S18, Senior od našeho známého výrobce Bauer lze získat v naší internetové nabídce opravdu levně. Nabídky od 1 501 Kč.