Bauer Dámská ramena Bauer Vapor X-W S20 SR, Senior, L

Tento akční a ve slevě výrobek můžete dostat také tady na stránkách v sekci hokejové chrániče ramen! Vyberte si ještě jiné zboží z této... více informací »
Bauer Dámská ramena Bauer Vapor X-W S20 SR
Značka: Bauer
2 969 Kč
DO OBCHODU >
Tento akční a ve slevě výrobek můžete dostat také tady na stránkách v sekci hokejové chrániče ramen! Vyberte si ještě jiné zboží z této...

Tento akční a ve slevě výrobek můžete dostat také tady na stránkách v sekci hokejové chrániče ramen! Vyberte si ještě jiné zboží z této oblíbené sekce za super ceny.
Dámská vesta – ramena Bauer Vapor X-W, jsou vrcholovým modelem dámských ramen z řady Vapor, které používají nejnáročnější hokejové hráčky po celém světě.

Dámská vesta – ramena Bauer Vapor X-W, jsou vrcholovým modelem dámských ramen z řady Vapor, které používají nejnáročnější hokejové hráčky po celém světě.

Ramena Bauer Vapor X-W jsou speciálně vyvinuté pro potřeby nejnáročnějších hráček. Vesta dobře chrání, je lehká a skvěle padne, takže hráčku neomezuje v pohyblivosti. Chránič ramen tvoří nízko profilový anatomicky tvarovaný chránič. Chrániče vesty jsou vyrobeny ze segmentované HD pěny, boky chrání komfortní ANATOMICKÉ chrániče z perforované pěny. Chránič páteře je vytvořen z lisované segmentované HD pěny a PE vložek. Dobře ochrání i při nárazech. Biceps je chráněn chráničem z MD pěny a lisovaných PE vložek. Vesta skvěle padne a dobře ochrání! Podšívka THERMO MAX je prodyšná a dobře vysychá.

Neodolatelný kousek Bauer Dámská ramena Bauer Vapor X-W S20 SR, Senior, L od dodavatele kvalitních produktů Bauer jednoduše seženete momentálně na webu za výhodnou cenu. Aktuálně v akci od 2 969 Kč.