Bauer Helma Bauer IMS 5.0 Combo 2019 SR, bílá, Senior, M, 54-58cm

Helma BAUER IMS 5.0 Combo je oblíbeným modelem pro rekreační hráče a začátečníky. Helma BAUER IMS 5.0 Combo je oblíbeným modelem pro rekreační... více informací »
Bauer Helma Bauer IMS 5.0 Combo 2019 SR
Značka: Bauer
1 979 Kč
DO OBCHODU >
Helma BAUER IMS 5.0 Combo je oblíbeným modelem pro rekreační hráče a začátečníky. Helma BAUER IMS 5.0 Combo je oblíbeným modelem pro rekreační...

Helma BAUER IMS 5.0 Combo je oblíbeným modelem pro rekreační hráče a začátečníky.

Helma BAUER IMS 5.0 Combo je oblíbeným modelem pro rekreační hráče a začátečníky. Helma s dostatečnou ochranou hlavy a uší, která poskytuje hráči vysoký komfort a pohodlí. Nejpoužívanější hobby helma s košíkem, za super cenu. Helma Bauer IMS 5.0 Combo je vyrobena z pěny s dvojitou hustotou, dvojité hřebenové korunky, integrovaných krytů uší a obličejové masky s profilem Bauer. Tato helma je také certifikována podle CSA, HECC, CE s úpravou bez použití nářadí pro přizpůsobení.

  • Pěna s dvojí hustotou
  • Dvouhřebenová korunka
  • Helma IMS 5.0  je vybavena profilovou maskou
  • Integrované kryty uší
  • Certifikace CSA, HECC, CE
  • Nastavení bez použití nářadí

Zlevněný produkt máte možnost pořídit právě teď tady u nás v oblíbené rubrice hokejové helmy. Máme pro vás ještě další produkty z této rubriky za příznivou cenu.

Tento velmi žádaný produkt Bauer Helma Bauer IMS 5.0 Combo 2019 SR, bílá, Senior, M, 54-58cm od společnosti s úžasnou pověstí Bauer máte možnost pořídit na našich stránkách levně! Právě teď za cenu 1 979 Kč.