Bauer Helma Bauer IMS 5.0 SR, bílá, Senior, S, 52-57cm

Helma BAUER IMS 5.0 je oblíbeným modelem pro rekreační hráče a začátečníky Helma BAUER IMS 5.0 je oblíbeným modelem pro rekreační hráče a... více informací »
Bauer Helma Bauer IMS 5.0 SR
Značka: Bauer
1 529 Kč
DO OBCHODU >
Helma BAUER IMS 5.0 je oblíbeným modelem pro rekreační hráče a začátečníky Helma BAUER IMS 5.0 je oblíbeným modelem pro rekreační hráče a...

Helma BAUER IMS 5.0 je oblíbeným modelem pro rekreační hráče a začátečníky

Helma BAUER IMS 5.0 je oblíbeným modelem pro rekreační hráče a začátečníky. Helma s dostatečnou ochranou hlavy a uší, která poskytuje hráči vysoký komfort a pohodlí. Nejpoužívanější hobby helma s košíkem, za super cenu. Helma Bauer IMS 5.0 Combo je vyrobena z pěny s dvojitou hustotou, dvojité hřebenové korunky, integrovaných krytů uší a obličejové masky s profilem Bauer. Tato helma je také certifikována podle CSA, HECC, CE s úpravou bez použití nářadí pro přizpůsobení.

  • Pěna s dvojí hustotou
  • Dvouhřebenová korunka
  • Helma IMS 5.0  je vybavena profilovou maskou
  • Integrované kryty uší
  • Certifikace CSA, HECC, CE
  • Nastavení bez použití nářadí


Výjimečný a žádaný produkt Bauer Helma Bauer IMS 5.0 SR, bílá, Senior, S, 52-57cm jde získat právě nyní tady u nás v oblíbené sekci hokejové helmy. Nyní pořídíte zcela nové výrobky z této oblíbené sekce v akci.

Vysoce kvalitní kus Bauer Helma Bauer IMS 5.0 SR, bílá, Senior, S, 52-57cm od značky Bauer jde nakoupit zde teď ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 1 529 Kč.