Bauer Helma Bauer Re-Akt 150 SR, bílá, Senior, S, 52-57cm

Tento oblíbený produkt Bauer Helma Bauer Re-Akt 150 SR, bílá, dostanete také tady na stránkách umístěný v sekci hokejové helmy. Nyní můžete... více informací »
Bauer Helma Bauer Re-Akt 150 SR
Značka: Bauer
4 949 Kč
DO OBCHODU >
Tento oblíbený produkt Bauer Helma Bauer Re-Akt 150 SR, bílá, dostanete také tady na stránkách umístěný v sekci hokejové helmy. Nyní můžete...

Tento oblíbený produkt Bauer Helma Bauer Re-Akt 150 SR, bílá, dostanete také tady na stránkách umístěný v sekci hokejové helmy. Nyní můžete najít akční produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu! Nejnovějším přírůstkem Bauer řady Re-Akt je helma Re-Akt 150, jsou zde použity nejnovější D technologie. 

Nejnovějším přírůstkem Bauer řady Re-Akt je helma Re-Akt 150, jsou zde použity nejnovější D technologie. 

Helma Re-Akt 150 je zvýrazněna pokročilým systémem nastavení, nyní známým jako systém úprav FreeForm. Tento nový systém umožňuje hráčům nezávisle měnit délku a šířku helmy v závislosti na jejich preferencích a poskytuje bezkonkurenční pohodlí, přizpůsobení a ochranu. 

Helma Re-Akt 150, je vybavena pokročilým systémem vložek Comfort Pod, který se lépe přizpůsobuje různým tvarům a velikostem hlavy a poskytuje vysoký komfort a přizpůsobení.

Ve spojení s vložkou Comfort Pod je lehká pěna VTX, která pomáhá všestranně chránit před různými typy nárazů. 

Helma má otvory pomáhají, které pomáhají nasávat chladný vzduch a udržují hráče v suchu a pohodlí po celou dobu používání. Pomáhají také rychleji vyschnout helmu, když se nepoužívá.

Popis:

 

  • trojdílná nastavitelná skořepina poskytuje revoluční možnost nastavení velikosti pro každý typ hlavy
  • komfortní ochranné vycpávky zajištují maximální komfort – už žádné otlaky!
  • nejlehčí profi helma na trhu
  • nejnižší profil mezi profi helmami
  • rychlý a jednoduchý systém nastavení helmy bez nutnosti použití nářadí
  • patentovaná velmi lehká pěna VTX Technology chrání hlavu po celém obvodu
  • Unikátní pěna IX Foam maximálně chrání před nárazy na kritických místech

 

Akční produkt Bauer Helma Bauer Re-Akt 150 SR, bílá, Senior, S, 52-57cm od výrobce s dobrým jménem Bauer jde nakoupit tady za výprodejovou cenu! Momentálně k dispozici za 4 949 Kč.