Bauer Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 INT, Intermediate, 55, R, P92

Profesionální hůl od proslulé značky Bauer, která je vyrobena tak, aby z ní lítaly ty nejtvrdší střely. Maximum Power Kick, tak se nazývá... více informací »
Bauer Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 INT
Značka: Bauer
2 899 Kč
DO OBCHODU >
Profesionální hůl od proslulé značky Bauer, která je vyrobena tak, aby z ní lítaly ty nejtvrdší střely. Maximum Power Kick, tak se nazývá...

Profesionální hůl od proslulé značky Bauer, která je vyrobena tak, aby z ní lítaly ty nejtvrdší střely.

Maximum Power Kick, tak se nazývá technologie využita v nástupci modelu Supreme 1s. Znamená to, že byl prodloužen kickpoint (bod ohybu) a vše se projevilo v tvrdosti střely.

O odolnost hole se stará speciální lepidlo DuraFlex, které dovolí hokejce dostatečné prohnutí a zároveň dodá potřebnou odolnost.

V čepeli hole došlo k inovaci z důvodu pevnosti čepele tak, aby nedocházelo k jejímu vyměknutí a to díky technologii Renew Core Technology.

I tato hůl, stejně jako všechny profi hole Bauer, je vyrobena z jednoho kusu, což zlepšuje cit při hře.

Délka hokejky: 160cm

Žádaný produkt Bauer Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 INT, Intermediate, 55, R, P92 dostanete v pohodě na našem webu v kategorii hokejky! Nyní si můžete vybrat další produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny!

Zlevněný produkt Bauer Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 INT, Intermediate, 55, R, P92 od našeho předního výrobce Bauer pohodlně získáte tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Teď za akční cenu 2 899 Kč.