Bauer Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 JR, Junior, 40, R, P92

Profesionální hůl od proslulé značky Bauer, která je vyrobena tak, aby z ní lítaly ty nejtvrdší střely. Maximum Power Kick, tak se nazývá... více informací »
Bauer Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 JR
Značka: Bauer
2 799 Kč
DO OBCHODU >
Profesionální hůl od proslulé značky Bauer, která je vyrobena tak, aby z ní lítaly ty nejtvrdší střely. Maximum Power Kick, tak se nazývá...

Profesionální hůl od proslulé značky Bauer, která je vyrobena tak, aby z ní lítaly ty nejtvrdší střely.

Maximum Power Kick, tak se nazývá technologie využita v nástupci modelu Supreme 1s. Znamená to, že byl prodloužen kickpoint (bod ohybu) a vše se projevilo v tvrdosti střely.

O odolnost hole se stará speciální lepidlo DuraFlex, které dovolí hokejce dostatečné prohnutí a zároveň dodá potřebnou odolnost.

V čepeli hole došlo k inovaci z důvodu pevnosti čepele tak, aby nedocházelo k jejímu vyměknutí a to díky technologii Renew Core Technology.

I tato hůl, stejně jako všechny profi hole Bauer, je vyrobena z jednoho kusu, což zlepšuje cit při hře.

Délka: 137cm


Zlevněný produkt Bauer Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 JR, Junior, 40, R, P92 můžete získat právě na našem webu v oblíbené sekci hokejky! Připravili jsme pro vás parádní zboží ze zmíněné sekce v bezva akci!

Levný produkt Bauer Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 JR, Junior, 40, R, P92 od našeho známého výrobce Bauer snadno můžete sehnat v naší aktuální nabídce za výborné peníze! Momentálně k dispozici za 2 799 Kč.