Bauer Hokejka Bauer Supreme S37 S20 INT, Intermediate, 65, P28, R

Bauer v roce 2020, s hrdostí představuje svůj další krok v řadě Supreme. Hokejka Bauer Supreme S37 Grip Intermediate Hockey Stick obsahuje klíčové... více informací »
Bauer Hokejka Bauer Supreme S37 S20 INT
Značka: Bauer
2 069 Kč
DO OBCHODU >
Bauer v roce 2020, s hrdostí představuje svůj další krok v řadě Supreme. Hokejka Bauer Supreme S37 Grip Intermediate Hockey Stick obsahuje klíčové...

Bauer v roce 2020, s hrdostí představuje svůj další krok v řadě Supreme. Hokejka Bauer Supreme S37 Grip Intermediate Hockey Stick obsahuje klíčové vylepšení s rafinovanými specifikacemi, které byly k vidění v předchozích modelech a jsou jednou z jejich nejlepších hokejek doposud.

Hokejka Bauer Supreme S37 je nejlepším modelem hokejky z řady Supreme. Jedná se o hokejku se skvělými vlastnostmi určenou pro rekreační hráče a hobby hokejisty.

Bauer představuje svůj další krok v řadě Supreme. Hokejka Bauer Supreme S37 Grip Intermediate obsahuje klíčové vylepšení s rafinovanými specifikacemi, které byly k vidění v předchozích modelech a jsou jednou z jejich nejlepších hokejek doposud.

Při střele využívá hokejka technologii MPK Technology. Hokejka je dobře vyvážená a zároveň pevná a odolná. Shaft je čtvercového tvaru pro dokonalý úchyt. Hokejky z řady Supreme mají konstruovaný bod ohybu tak, aby střela opustila čepel maximální možnou rychlostí. Hokejka je konstruována spojením 2 kusů, přesto dosahuje vysoké pevnosti a odolnosti.

Délka hokejky: 160cm


Kvalitní a oblíbený produkt lze sehnat ještě tady u nás v oblíbené kategorii hokejky! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty ve zmíněné kategorii v akci.

Tento oblíbený kus Bauer Hokejka Bauer Supreme S37 S20 INT, Intermediate, 65, P28, R od této skvělé značky Bauer dostanete u nás právě za parádní cenu. Ceny již od 2 069 Kč.