Bauer Hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip S19 SR, Senior, 102, L, P92

Kvalitní hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip je pro nejnáročnější hráče. Hokejka je určena pro profesionální úroveň, proto splňuje všechny... více informací »
Bauer Hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip S19 SR
Značka: Bauer
4 259 Kč
DO OBCHODU >
Kvalitní hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip je pro nejnáročnější hráče. Hokejka je určena pro profesionální úroveň, proto splňuje všechny...

Kvalitní hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip je pro nejnáročnější hráče. Hokejka je určena pro profesionální úroveň, proto splňuje všechny požadavky těch nejnáročnějších hokejistů – je lehká, odolná a velmi příjemná do ruky.

Hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip je určena pro profesionální úroveň, proto splňuje všechny požadavky těch nejnáročnějších hokejistů – je lehká, odolná a velmi příjemná do ruky.

Jako všechny profi modely Bauer je potažena karbonem TeXtreme, což právě zajišťuje odolnost a redukuje váhu.

Rozdíl oproti modelu Flylite je v tom, že je sice o něco těžší, ale to je z důvodu toho, že má více karbonu v oblasti krčku, čímž je zajištěna větší životnost.

Hokejka je vedle svých kvalit výjimečná tím, že je oproti jiným seniorským modelům delší o 5 centimetrů. Konkrétně má 157 cm.

Délka: 157cm

Váha: 425g.

Tento vynikající produkt máte možnost nakoupit bez obtíží tu na našem webu v populární rubrice hokejky. Získejte skvělé kusy z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento levný kus Bauer Hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip S19 SR, Senior, 102, L, P92 od společnosti s dlouholetou tradicí Bauer je k sehnání nyní extra výhodně. Aktuálně stojí u nás 4 259 Kč.