Bauer Hokejka Bauer Vapor 2X Team Grip S19 SR, Senior, 87, R, P88

Velmi kvalitní hůl pro náročné hráče, to je hůl Bauer Vapor 2X Team. Hůl není oproti nejvyšším modelům vyrobena z jednoho kusu, ale ze dvou jako... více informací »
Bauer Hokejka Bauer Vapor 2X Team Grip S19 SR
Značka: Bauer
2 599 Kč
DO OBCHODU >
Velmi kvalitní hůl pro náročné hráče, to je hůl Bauer Vapor 2X Team. Hůl není oproti nejvyšším modelům vyrobena z jednoho kusu, ale ze dvou jako...

Velmi kvalitní hůl pro náročné hráče, to je hůl Bauer Vapor 2X Team.

Hůl není oproti nejvyšším modelům vyrobena z jednoho kusu, ale ze dvou jako většina holí, které nejsou profi modely, ale díky speciální technologii HP MOLD, která spojuje šaft a čepel, to ani nepoznáte.

Hokejka je velmi příjemná do ruky, díky vylepšení zaoblení hran. Oblast krčku má navíc tvar elipsy, což jen dopomáhá k příjemnějšímu uchopení.

V této oblasti je i vylepšena torzní stabilita, čepel se tak neohýbá, naopak zůstává pevná.

Délka: 152cm

Váha: 435g

Výjimečný a žádaný výrobek Bauer Hokejka Bauer Vapor 2X Team Grip S19 SR, Senior, 87, R, P88 dostanete již dnes tu v kategorii hokejky! Získejte jiné produkty z této známé kategorie za super cenu!

Tento nejprodávanější produkt Bauer Hokejka Bauer Vapor 2X Team Grip S19 SR, Senior, 87, R, P88 od značky s dlouholetou historií Bauer jde sehnat právě skutečně levně! Ceny již od 2 599 Kč.