Bauer Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip JR, Junior, 50, R, P28

Tento oblíbený výrobek Bauer Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip JR, Junior, 50, R, P28 je k sehnání aktuálně tady u nás v oblíbené rubrice... více informací »
Bauer Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip JR
Značka: Bauer
4 589 Kč
DO OBCHODU >
Tento oblíbený výrobek Bauer Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip JR, Junior, 50, R, P28 je k sehnání aktuálně tady u nás v oblíbené rubrice...

Tento oblíbený výrobek Bauer Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip JR, Junior, 50, R, P28 je k sehnání aktuálně tady u nás v oblíbené rubrice hokejky! Mrkněte na akční zboží z této oblíbené sekce za příznivou cenu.
Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip JR – profesionální hokejka, je top modelem hokejky z řady Vapor, která se může chlubit velmi nízkou hmotností, jedná se tak vskutku o extra třídu mezi hokejkami.

Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip JR – profesionální hokejka, je top modelem hokejky z řady Vapor, která se může chlubit velmi nízkou hmotností, jedná se tak vskutku o extra třídu mezi hokejkami.

Popis:

  • Špičkový model, vhodný pro profesionální a poloprofesionální hokejisty, hokejka ultralehké váhy.  
  • Tato hokejka se stala nejlépe vyváženou hokejkou současnosti.
  • Navzdory snížení hmotnosti je čepel o 20% odolnější, než předchozí model.
  • Díky jádru Hypercore je hokejka neskutečně odolná při zachování maximální lehkosti a skvělého citu.
  • Použitá technologie Advanced Carbon Layering a Textreme Construction dělají z shaftu a čepele to nejlepší, co značka Bauer nabízí.
  • Zesílení se dočkal i shaft, toho se podařilo docílit díky optimalizaci karbonových vrstev na místech, kde dochází k největšímu namáhání hokejky.
  • Má o 10 % rychlejší propružení, takže hokejista při střele vyvine menší námahu a zakončí rychleji.
  • Kontrolu úchopu zabezpečí nový PENTAGRIP, který poskytuje lepší pocit při úchopu. 
Akční produkt Bauer Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip JR, Junior, 50, R, P28 od skvělého a známého výrobce Bauer je k dostání zrovna dnes opravdu levně! Aktuálně stojí u nás 4 589 Kč.