Bauer Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR, Senior, 87, L, P28

Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR - profesionální hokejka, je top modelem hokejky z řady Vapor, která se může chlubit velmi nízkou hmotností,... více informací »
Bauer Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR
Značka: Bauer
6 074 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR - profesionální hokejka, je top modelem hokejky z řady Vapor, která se může chlubit velmi nízkou hmotností,...

Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR – profesionální hokejka, je top modelem hokejky z řady Vapor, která se může chlubit velmi nízkou hmotností, jedná se tak vskutku o extra třídu mezi hokejkami.

Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR – profesionální hokejka, je top modelem hokejky z řady Vapor, která se může chlubit velmi nízkou hmotností, jedná se tak vskutku o extra třídu mezi hokejkami.

Popis:

  • Špičkový model, vhodný pro profesionální a poloprofesionální hokejisty, hokejka ultralehké váhy.  
  • Tato hokejka se stala nejlépe vyváženou hokejkou současnosti.
  • Navzdory snížení hmotnosti je čepel o 20% odolnější, než předchozí model.
  • Díky jádru Hypercore je hokejka neskutečně odolná při zachování maximální lehkosti a skvělého citu.
  • Použitá technologie Advanced Carbon Layering a Textreme Construction dělají z shaftu a čepele to nejlepší, co značka Bauer nabízí.
  • Zesílení se dočkal i shaft, toho se podařilo docílit díky optimalizaci karbonových vrstev na místech, kde dochází k největšímu namáhání hokejky.
  • Má o 10 % rychlejší propružení, takže hokejista při střele vyvine menší námahu a zakončí rychleji.
  • Kontrolu úchopu zabezpečí nový PENTAGRIP, který poskytuje lepší pocit při úchopu.


Kvalitní výrobek Bauer Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR, Senior, 87, L, P28 lze sehnat lehce tady na našem webu v populární rubrice hokejky. Nyní koupíte zcela nové kousky ze zmíněné kategorie za výborné peníze.

Kvalitní produkt Bauer Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR, Senior, 87, L, P28 od výrobce se zárukou kvality Bauer jednoduše můžete pořídit právě v bezva akci! Aktuálně stojí u nás 6 074 Kč.