Bauer Holeně Bauer Supreme 2S Pro S19 YTH, Dětská, 10″

Holenní chrániče té nejvyšší kvality pro nejmenší hokejisty. Extrémně lehký chránič s anatomicky tvarovanou skořepinou, pohodlnou vnitřní... více informací »
Bauer Holeně Bauer Supreme 2S Pro S19 YTH
Značka: Bauer
1 259 Kč
DO OBCHODU >
Holenní chrániče té nejvyšší kvality pro nejmenší hokejisty. Extrémně lehký chránič s anatomicky tvarovanou skořepinou, pohodlnou vnitřní...

Holenní chrániče té nejvyšší kvality pro nejmenší hokejisty.

Extrémně lehký chránič s anatomicky tvarovanou skořepinou, pohodlnou vnitřní vložkou a kvalitní polyethylenovou vložkou v oblasti lýtka. Těžko hledat kvalitnější holenní chránič pro hokejové ratolesti.Maximální ochrana, lehkost a pohodlí, tedy vše co hokejista požaduje, najde u nejvyššího modelu holenních chráničů řady Supreme, 2S Pro YTH.

Holenní chrániče Bauer Supreme 2S YTH z kolekce pro sezonu 2019/2020 jsou určené pro nejnáročnější profi hokejisty. Chránič poskytuje maximální ochranu a skvělé pohodlí i při těch nejnáročnějších hokejových zápasech.

Použitý materiál Curv composite poskytuje po celé své ploše maximální ochranu před tvrdými střelami, nárazy do mantinelu i případným seknutím hokejky. Technologie od značky Bauer ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Patentovaná pěnová technologie Bauer Vent Armor byla vytvořena tak, aby zlepšila proudění vzduchu při zachování skvělé ochrany. Speciální prodyšné a komfortní uchycovací pásky Venta Prene zajistí skvělý komfort a omezují nepříjemné poceníTechnologie Bauer Thermo Core pomáhá regulovat teplotu podle aktuální situace. Už se vám tak nestane, že by vám ve výstroji byla zima, nebo naopak horko. Značka Bauer nabízí v tomto modelu exkluzivní materiál Bauer PORON® XRD™, který dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce exponovaných místech mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající absorpci nárazu. Chránič je anatomicky navržený, a tak se spolehlivě přizpůsobí noze každého hokejisty. Díky dvěma páskům chránič zůstane na svém místě po každém souboji. Navíc materiály chrániče jsou odolné vůči zápachu.

Ve slevě tento produkt Bauer Holeně Bauer Supreme 2S Pro S19 YTH, Dětská, 10″ seženete bezstarostně tady na webu ve známé sekci hokejové chrániče holení! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci.

Žádaný produkt Bauer Holeně Bauer Supreme 2S Pro S19 YTH, Dětská, 10" od odblíbeného výrobce Bauer k dostání zde se slevou! Aktuálně za super cenu 1 259 Kč.