Bauer Holeně Bauer Supreme 3S S21 INT, Intermediate, 14″

Holeně Bauer Supreme 3S S21 INT -  jsou základním modelem z řady Supreme, zaručí lehkost, pohodlí a perfektní úroveň ochrany, kterou využívají... více informací »
Bauer Holeně Bauer Supreme 3S S21 INT
Značka: Bauer
2 249 Kč
DO OBCHODU >
Holeně Bauer Supreme 3S S21 INT -  jsou základním modelem z řady Supreme, zaručí lehkost, pohodlí a perfektní úroveň ochrany, kterou využívají...

Holeně Bauer Supreme 3S S21 INT –  jsou základním modelem z řady Supreme, zaručí lehkost, pohodlí a perfektní úroveň ochrany, kterou využívají ti nejnáročnější hobby hokejisté.

Holeně Bauer Supreme 3S S21 INT –  jsou základním modelem z řady Supreme, zaručí lehkost, pohodlí a perfektní úroveň ochrany, kterou využívají ti nejnáročnější hobby hokejisté.

Popis:

  • Holenní chránič je anatomicky tvarovaný a využívá technologie AMP segmentation, díky které je chránič skvěle přizpůsobivý a při pohybu nijak neomezuje.
  • Dolní část chrániče je v přední části dělená a samostatně pohyblivá pro lepší návaznost a přizpůsobení se bruslím.
  • Kolenní chránič s technologií ErgoDynamic Lab knee a výsledkem je hlubší usazení kolene v chrániči, čímž je zvýšená bezpečnost a zafixování chrániče na noze.
  • Postranní část kolene chrání MD pěnové vložky střední hustoty.
  • Ochranu lýtka zajistí chránič z lisované PE výztuhy, která poskytuje dobrou ochranu a přizpůsobí se dle potřeby.
  • Zapínání tvoří 2 pásky s tradičním umístěním, oba pásky zajistí, že se chránič na noze ani nehne.  
  • Vnitřní výstelka je velmi dobře zpracovaná a nabízí tak jedinečný komfort a pohodlí.
  • Odvod přebytečného tepla a vlhkosti zajistí technologie THERMO MAX.


Často hledaný kousek Bauer Holeně Bauer Supreme 3S S21 INT, Intermediate, 14″ máte možnost sehnat aktuálně tady u nás v kategorii hokejové chrániče holení! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této známé rubriky jednoduše online!

Ve slevě tento produkt Bauer Holeně Bauer Supreme 3S S21 INT, Intermediate, 14" od kvalitní společnosti Bauer máte možnost pořídit momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Nabídky již od 2 249 Kč.