Bauer Holeně Bauer Vapor X800 Lite S18 SR, Senior, 17″

Holenní chrániče Vapor X800 Lite jsou zlatou střední cestou pro všechny amatérské hokejisty. Chrániče jsou velmi lehké a skvěle tvarované, máte... více informací »
Bauer Holeně Bauer Vapor X800 Lite S18 SR
Značka: Bauer
1 899 Kč
DO OBCHODU >
Holenní chrániče Vapor X800 Lite jsou zlatou střední cestou pro všechny amatérské hokejisty. Chrániče jsou velmi lehké a skvěle tvarované, máte...

Holenní chrániče Vapor X800 Lite jsou zlatou střední cestou pro všechny amatérské hokejisty.

Chrániče jsou velmi lehké a skvěle tvarované, máte tak jistotu, že nebudete omezeni na pohybu. Tvrdá tvarovaná skořepina v oblasti kolene zajistí, že chrániče skvěle padnou. Pohodlná vložka je ošetřena materiálem Sanitized, takže holeně nebudou zbytečně zapáchat. Dostatečně chráněné je i lýtko, a to díky HD pěnám. Oblast po stranách kolene je pak chráněna díky MD pěnám. Díky dvěma upínacím pásku pak chránič skvěle drží na svém místě.

Kvalitní a žádaný produkt můžete najít nyní u nás zařazený v kategorii hokejové chrániče holení. Mrkněte na ještě jiné produkty z této populární rubriky ve slevě.

Tento zlevněný produkt Bauer Holeně Bauer Vapor X800 Lite S18 SR, Senior, 17" od našeho známého výrobce Bauer můžete dostat momentálně na webu za výhodné peníze. Právě lze objednat jen za 1 899 Kč.