Bauer Kalhoty Bauer Nexus 600 JR, červená, Junior, L, BA1X

Nejprodávanější produkt Bauer Kalhoty Bauer Nexus 600 JR, červená, Junior, L, BA1X je k dostání snadno u nás v kategorii hokejové kalhoty! Nyní... více informací »
Bauer Kalhoty Bauer Nexus 600 JR
Značka: Bauer
1 039 Kč
DO OBCHODU >
Nejprodávanější produkt Bauer Kalhoty Bauer Nexus 600 JR, červená, Junior, L, BA1X je k dostání snadno u nás v kategorii hokejové kalhoty! Nyní...

Nejprodávanější produkt Bauer Kalhoty Bauer Nexus 600 JR, červená, Junior, L, BA1X je k dostání snadno u nás v kategorii hokejové kalhoty! Nyní získáte jiné produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu. Nejprodávanější kalhoty střední třídy BAUER NEXUS 600 JR novinka sezóny
2013/2014. Pevné a velmi lehké kalhoty poskytují maximální ochranu. Juniorské
hráčské kalhoty mají výjimečný střih, který se dokonale přizpůsobí každé postavě a hráčskému stylu.

Nejprodávanější kalhoty střední třídy BAUER NEXUS 600 JR novinka sezóny 2013/2014. Pevné a velmi lehké kalhoty poskytují maximální ochranu. Juniorské hráčské kalhoty mají výjimečný střih, který se dokonale přizpůsobí každé postavě a hráčskému stylu. Rozepínání nohavic na zip. Dvojí vrstva materiálu redukující opotřebení v oblasti kyčlí. Klasický hokejový střih nabízí hráči dostatek volnosti a umožňují snadný pohyb. Prodloužený chránič páteře s polyuretanovou vrstvou. Flexibilní zóny.

Tento skvělý výrobek Bauer Kalhoty Bauer Nexus 600 JR, červená, Junior, L, BA1X originál od výrobce Bauer máte možnost dostat právě nyní na našich stránkách extra výhodně. Nabídky již od 1 039 Kč.