Bauer Kalhoty Bauer NSX S19 YTH, červená, Dětská, M

Hokejové kalhoty Bauer NSX S18 YTH jsou odolné a pohodlné kalhoty vhodné pro začínající hráče. Model NSX je novinkou pro sezonu 2018/2019.... více informací »
Bauer Kalhoty Bauer NSX S19 YTH
Značka: Bauer
899 Kč
DO OBCHODU >
Hokejové kalhoty Bauer NSX S18 YTH jsou odolné a pohodlné kalhoty vhodné pro začínající hráče. Model NSX je novinkou pro sezonu 2018/2019....

Hokejové kalhoty Bauer NSX S18 YTH jsou odolné a pohodlné kalhoty vhodné pro začínající hráče. Model NSX je novinkou pro sezonu 2018/2019.

Hokejové kalhoty Bauer NSX S18 YTH jsou odolné a pohodlné kalhoty vhodné pro začínající  hráče. Model NSX je novinkou pro sezonu 2018/2019.

Oblast páteře je chráněna za pomocí slisované ochranné pěny a PE vložek. Boky a ledviny pak díky MD pěně s PE vložkami. Nemusíte se tak obávat nepříjemných střetů se soupeřem. Stehna jsou vyztužena PE výztuží pro stoprocentní ochranu. Z vnějšku pak odolným 400 D nylonem. Vložka kalhot je tvořena z hydrofobního materiálu, který skvěle odvádí vlhkost a vy tak budete neustále v suchu a pohodlí. Kalhoty jednoduše zapnete díky přesce a tkaničce. Díky nim si taky snadno nastavíte velikost podle vašich představ.


Kvalitní a žádaný výrobek Bauer Kalhoty Bauer NSX S19 YTH, červená, Dětská, M jde sehnat lehce tady a teď na našem webu v rubrice hokejové kalhoty. Nyní koupíte jiné produkty z této oblíbené kategorie za super ceny!

Neodolatelný produkt Bauer Kalhoty Bauer NSX S19 YTH, červená, Dětská, M od společnosti s výborným jménem Bauer máte možnost získat zrovna dnes až neuvěřitelně levně! Nabídky od 899 Kč.