Bauer Kalhoty Bauer Supreme 2S S19 JR, červená, Junior, XL

Tento diskontní výrobek lze získat právě tu zařazený v kategorii hokejové kalhoty! Najděte si ostatní produkty z této populární rubriky za... více informací »
Bauer Kalhoty Bauer Supreme 2S S19 JR
Značka: Bauer
2 699 Kč
DO OBCHODU >
Tento diskontní výrobek lze získat právě tu zařazený v kategorii hokejové kalhoty! Najděte si ostatní produkty z této populární rubriky za...

Tento diskontní výrobek lze získat právě tu zařazený v kategorii hokejové kalhoty! Najděte si ostatní produkty z této populární rubriky za internetové ceny! Zcela nové pro hokejovou sezónu 2019 jsou hokejové kalhoty Supreme 2S Junior od Bauer. Kalhoty mají anatomický střih a ochranu na elitní úrovni.

Zcela nové pro hokejovou sezónu 2019 jsou hokejové kalhoty Supreme 2S Junior od Bauer. Kalhoty mají anatomický střih a ochranu na elitní úrovni.

Ochranné prvky ledvin a kyčlí na hokejových kalhotách Supreme 2S jsou vybaveny tvarovanými HD pěnami a vložkami. Toto ochranné nastavení poskytuje hráčům ochranu na elitní úrovni to vše při neuvěřitelně nízké hmotnosti. Kolem páteře budou hráči plně chráněni samostatným polstrováním s vložkou z HD pěny. Tento materiál elitní úrovně poskytuje hráčům vynikající ochranu v citlivé oblasti dolní části páteře před nárazy.

Stehna hráčů budou také plně chráněna v hokejových kalhotách Supreme 2S díky jednodílnému chrániči stehen. Toto nastavení umožňuje, aby kalhoty zůstaly ultralehké, aniž by byla obětována ochrana na elitní úrovni. Kalhoty dále využívají roztažitelné klínky na nohy a otvory na zip na vnitřní straně stehna, což umožňuje hráčům dosáhnout maximální mobility a flexibility při jejich bruslení! Vše pokrývá nylon 8400 na úrovni s extra překrytím. Tento materiál je vysoce odolný proti oděru, což zvyšuje celkový vzhled a životnost kalhot.

Hokejové kalhoty mají vnitřní vrstvu ThermoMax +. Tato podšívka pomáhá odvádět vlhkost od těla a udržuje hráče v suchu a pohodlí. 

Pro přizpůsobení jsou kalhoty Supreme 2S Ice Hockey Pants opatřeny krycím pásem z MD pěny s bočním uvolněním, které umožňuje hráčům upravit, jak kalhoty pasují kolem pasu. Kalhoty mají také systém prodloužení + 1 palec, který jim umožňuje zvolit, jak dlouhé nebo krátké jsou kalhoty na stehnech.

Tento nejprodávanější kousek Bauer Kalhoty Bauer Supreme 2S S19 JR, červená, Junior, XL od značky se zárukou kvality Bauer můžete koupit u nás teď skutečně levně! Výhodně za skvělou cenu 2 699 Kč.