Bauer Kalhoty Bauer Supreme 3S Pro S21 INT, Intermediate, M, červená

Kalhoty Bauer Supreme 3S Pro S21 INT - poloprofesionální model kalhot Bauer, který je ideální a oblíbený mezi poloprofesionály nebo amatérskými... více informací »
Bauer Kalhoty Bauer Supreme 3S Pro S21 INT
Značka: Bauer
3 959 Kč
DO OBCHODU >
Kalhoty Bauer Supreme 3S Pro S21 INT - poloprofesionální model kalhot Bauer, který je ideální a oblíbený mezi poloprofesionály nebo amatérskými...

Kalhoty Bauer Supreme 3S Pro S21 INT – poloprofesionální model kalhot Bauer, který je ideální a oblíbený mezi poloprofesionály nebo amatérskými hráči.

Kalhoty Bauer Supreme 3S Pro S21 INT – poloprofesionální model kalhot Bauer, který je ideální a oblíbený mezi poloprofesionály nebo amatérskými hráči.

Popis:

  • Kalhoty mají vylepšenou ochranu v oblasti stehenního chrániče a boků, skvělý střih s ochranu elitní úrovně.
  • Chránič páteře a ledvin, který je konstruován za pomoci technologie Vent Armor Foam pro vysokou úroveň bezpečí hráče.
  • Ledviny chrání chránič, který se skvěle přizpůsobí pohybu a je tvořen za použití technologie Flex Forward Break.
  • Stehenní chránič tvoří kombinace lisovaného PE plastu a pěny vysoké hustoty (HD Foam). Díky tomu kalhoty skvěle přilnou a nikde neodstávají.
  • Kalhoty mají skrytý zip a jsou o 1 palec (2,54cm) prodlužitelné.
  • V zadní části stehen najdeme klasický zip, kterým můžete povolit nohavice pro větší volnost pohybu.
  • Pásek kalhot se utahuje klasicky v přední části a je ukončen přezkou pro jednoduché zacvaknutí.
  • Pro lepší dotažení mají kalhoty ještě vnitřní pásek.

 

 

 


Kvalitní a levný produkt Bauer Kalhoty Bauer Supreme 3S Pro lze koupit právě nyní tady na stránkách zařazený v rubrice hokejové kalhoty. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této rubriky za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více kvalitních produktů od výrobce Bauer. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Bauer vás a vaše blízké obohatí o kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Vynikající produkt Bauer Kalhoty Bauer Supreme 3S Pro S21 INT, Intermediate, M, červená od značky s dobrým jménem Bauer pohodlně dostanete na našich stránkách napořád výhodně. Za bezkonkureční cenu 3 959 Kč.