Bauer Kalhoty Bauer Supreme S29 S19 JR, tmavě modrá, Junior, LT

Nejprodávanější produkt Bauer Kalhoty Bauer Supreme S29 S19 JR, tmavě modrá, Junior, LT jde koupit v pohodě na webu ve známé kategorii hokejové... více informací »
Bauer Kalhoty Bauer Supreme S29 S19 JR
Značka: Bauer
1 499 Kč
DO OBCHODU >
Nejprodávanější produkt Bauer Kalhoty Bauer Supreme S29 S19 JR, tmavě modrá, Junior, LT jde koupit v pohodě na webu ve známé kategorii hokejové...

Nejprodávanější produkt Bauer Kalhoty Bauer Supreme S29 S19 JR, tmavě modrá, Junior, LT jde koupit v pohodě na webu ve známé kategorii hokejové kalhoty! Nyní získáte podobné produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Nové hokejové kalhoty Supreme S29 od Bauer pro sezónu 2019. Díky anatomickému střihu a skvělé ochraně pomáhají tyto kalhoty udržet hráče ve špičce své hry.

Nové hokejové kalhoty Supreme S29 od Bauer pro sezónu 2019. Díky anatomickému střihu a skvělé ochraně pomáhají tyto kalhoty udržet hráče ve špičce své hry.

Kalhoty mají dobrou ochranou ledvin a kyčlí z tvarované HD pěny a tvarované vložky. Toto ochranné nastavení poskytuje hráčům ochranu na elitní úrovni a neuvěřitelně nízkou hmotnost kalhot. Kolem páteře je samostatné polstrování s vložkou z HD pěny. Tento materiál elitní úrovně poskytuje hráčům vynikající ochranu v citlivé oblasti dolní části páteře před nárazy.

Stehna hráčů budou díky jednodílnému chrániči stehen také plně chráněna v hokejových kalhotách Supreme S29. Toto nastavení umožňuje, aby kalhoty zůstaly ultralehké, aniž by byla obětována ochrana. Kalhoty dále využívají roztažitelné klínky nohou a otvory na zip na vnitřní straně stehna, což umožňuje hráčům dosáhnout maximální pohyblivosti a flexibility při bruslení. Vše pokrývá elitní 4000 nylon. Tento materiál je vysoce odolný proti oděru, což zvyšuje celkový vzhled a životnost kalhot.

Hokejové kalhoty Supreme S29 jsou vybaveny vložkou ThermoMax. Tato podšívka pomáhá odvádět vlhkost od těla a udržuje hráče v suchu a pohodlí.

Pro přizpůsobení jsou kalhoty Supreme S29 opatřeny krycím pásem z MD pěny, který umožňuje hráčům upravit kalhoty kolem pasu. Kalhoty mají také systém prodloužení + 1 palec, který jim umožňuje zvolit, jak dlouhé nebo krátké jsou kalhoty na stehnech.

.

Velmi prodávaný kus Bauer Kalhoty Bauer Supreme S29 S19 JR, tmavě modrá, Junior, LT od spolehlivé značky Bauer jednoduše získáte bezpečně online téměř zdarma! Nyní můžete mít za 1 499 Kč.