Bauer Kalhoty Bauer Supreme S29 S19 SR, červená, Senior, S

Hokejové kalhoty pro hokejisty střední třídy. Kalhoty jsou anatomicky tvarované, poskytují tak maximální míru pohodlí. Povrch kalhoty je potaženy... více informací »
Bauer Kalhoty Bauer Supreme S29 S19 SR
Značka: Bauer
1 899 Kč
DO OBCHODU >
Hokejové kalhoty pro hokejisty střední třídy. Kalhoty jsou anatomicky tvarované, poskytují tak maximální míru pohodlí. Povrch kalhoty je potaženy...

Hokejové kalhoty pro hokejisty střední třídy.

Kalhoty jsou anatomicky tvarované, poskytují tak maximální míru pohodlí. Povrch kalhoty je potaženy nylonem 400 D, který je vysoce odolný. Zranitelné oblasti, jako páteř, stehna či ledviny, jsou skvěle chráněny díky speciálním pěnám, kalhoty však zůstávají velmi lehké a jsou tak výbornou volbou v poměru cena/kvalita.

Tento velmi žádaný produkt Bauer Kalhoty Bauer Supreme S29 S19 SR, červená, Senior, S máte možnost pořídit lehce na webu v kategorii hokejové kalhoty! Podívejte se na ještě ostatní kousky z této oblíbené sekce za příznivou cenu!

Výjimečný produkt Bauer Kalhoty Bauer Supreme S29 S19 SR, červená, Senior, S originál od výrobce Bauer je k dispozici aktuálně na našich stránkách pořád výhodně! Nyní můžete mít za 1 899 Kč.